×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
“Të *** motrën”, sherr në Korçë mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit, nuk i ndal dot as policia (Video)
nga shqiperiaime.al (02/12/2017 ora 04:52)

Ndërsa për pak minuta pritet që Skënderbeu të përballet me Kukësin në ndeshjen e fundit të Kampionatit ka plasur sherri mes tifozëve.

Tifozët e dy skuadrave kanë qëlluar njëri-tjetrin me gurë, ndërsa nuk kanë munguar as fjalët e pista. Me gjithë praninë e policëve, tifozët shumë të acaruar vijojnë të zihen dhe qëllojnë me gurë.

Gazetarja Iris Rezhda ka siguruar pamjet për “BalkanWeb” nga momenti i përplasjes.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]