×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
‘Harper Bazaar’ shkruan për Dafinën, ajo zbulon diçka
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 05:49)

‘V Magazine’ ishte ajo që kishte premierën e këngës ‘Told Ya’ të Dafina Zeqirit.

E tani, këngëtarja shqiptare ka dhënë intervistë edhe për një tjetër revistë me nam botëror, e që është ‘Harper Bazaar’.

Për këtë revistë, ajo zbulon se do sjell shumë shpejt këngën ‘King’, që është një këngë për fuqizimin e grave.

Një gjë të tillë, ajo e ka bërë edhe në Instagram.

“Siç mund ta shihni, kemi aq emra të grave sa janë përshtatur, të cilat kanë luftuar për barazi, luftuan për të drejtat e tyre, për ëndrrat, pasi në shumë vende ende nuk mund ta bësh këtë”, ka thënë ajo për Bazaar, duke cituar vështirësitë në të cilat kishte kaluar nëna e saj në ndjekje të karrierës si këngëtare në Kosovë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]