×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
“Shkatërrojeni Serbinë”, tifozët shqiptar i luten Shaqirit pas shortit të Botërorit
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 07:41)

Para pak orësh në Kremlin u hodh shorti i Botërorit ku 32 skuadrat pjesëmarrëse mësuan kundërshtarët për fazën finale të kompetricionit. Ndër të cilët edhe Zvicra. Skuadra helvete ku militojnë edhe shumë futbollistë me origjinë shqiptare u shortua në Grupin E me kundërshtarë Brazilin, Serbinë dhe Kosta Rikën.

Menjëherë këtë lajm e ka publikuar në rrjetin social ‘instagram’ Xherdan Shaqiri. Në adresë të futbollistit shtatshkurtër vërshuan shumë komente, ndër të cilët edhe shqiptarë. Këta të fundit gati shkonin deri në lutje duke i thënë Shaqirit të jepte maksimumin për të fituar me Serbinë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]