×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
‘Si femra, edhe lulelakra provohet me gishta’: Agronomi lë pa fjalë ndjekësit e emisionit të mëngjesit
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 01:55)

Drejtuesit por edhe ndjekësit e emisionit të mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’ në ‘Top Channel’ kanë mbetur pa fjalë pak ditë më parë, gjatë emisionit ku tema e ditës ishte lulelakra.

Në studion e emisionit ishte i ftuar një agronom, i cili i pyetur për mënyrën sesi dallohet freskia e një lulelakre, zgjodhi të bënte një paralelizëm goxha të sikletshëm. Pasi e kishte krahasuar lulelakrën disa herë me femrën, agronomi u shpreh: ‘Këtu ka pak ndryshim sesi provohet lulelakra dhe si provohet femra, por gjithmonë është e lidhur me gishtat. Duhet ta prekim!’

Komenti i tij gati eksplicit (min 8:15 në video) u pasua nga një e qeshur e sikletshme e moderatorit Florian Agalliu, ndërsa moderatorja Anjeza, duke ruajtur seriozitetin, vijoi të fliste për temën./Xing.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]