×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
“Lidh litarin, kape fort, lidhe nga mesi vajzën”, ulërima dhe lot. I sëmuri në mes të lumit me zetor (Video)
nga I.M (02/12/2017 ora 11:07)

Pamje te tmerrshme nga aksioni per shpetimin e nje te semuri ne lumin e Kalases.

Gazetarja e “Panorama“, Shpresa Dine sjell pamjet nga aksioni per ndihme i forcave te policise, Delvine, qe ndihmojne per te nxjerre nje te semure qe transportohej me zetor ne lumin e Kalases. Behej fjale per nje te semure 20 vjecar me hemorragji.

Ajo cfare degjoihet dhe shikojet ne video eshte e dhimbshme. “Kape mor litarin, lidhe fort, mos e lesho, lidhe vajzen”- degjohen ulerimat ne video.

 

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]