×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
“Pse më le o gjysma ime?”, Paloma e Fiksit humb njeriun e shtrenjtë, fjalët tronditëse (foto)
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 03:58)

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ka humbur një person shumë të shtrenjtë për të.

Paloma e ka dhënë lajmin përmes rrjeteve sociale ku dhe ka publikuar një mesazh rrënqethës për të shtrenjtën e saj, të ndarë nga jeta në moshë shumë të re.

“Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta

Ti je hëna e shndërritshme në netët e errëta

Ti je erë e këndshme flladi në vapën që përvëlon

Ti je gjysma ime .

Nuk mundem ta besoj ikjen tende kurre . Ti e doje shume jeten e doje shume familjen kishe shume arsye per ta gezuar rinine tende.

Zoti te zgjodhi ty per te ndricuar parajsen dhe per te erresuar dhimbjen tone. Me mungon kaq shume .

Doja te ndaja me ty ato momentet me te bukura te jetes qe ti dikur mi tregoje si perralle dhe sot u bene realitet. Ma bere me hile.

Te dua pafundesisht dhe cdo dite lutem qe te jeshe mire dhe te me duash si gjithmone ! Jam aty me ty . Bruna Demneri”, shkruan Rudina në rrjete sociale.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]