×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ç’ndodh në Tiranë kur një vajzë kërkon ndihmë pasi e ngacmon një “maniak” (Video)
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 03:39)

Nëse një vajzë do t’ju kërkonte ndihmë pasi e ngacmon një djalë në rrugë, si do të vepronit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje, emisioni “Xing me Ermalin” ka realizuar një kamera të fshehtë, ku protagonist ishte Soni dhe një vajzë e bukur.

Kjo e fundit ndaloi disa persona për t’iu kërkuar të qëndronte pak me ta, ose ta shoqëronin, ndërkohë që “maniaku” (Soni) i kërkonte me ngulm të pinin një kafe.

Në video shihen reagime të ndryshme, por më të pabesueshmet janë nga vajzat apo gratë, që ndoshta nga frika përgjigjen: “Nuk kemi kohë” apo “Unë s’të shoqëroj dot”.

Meshkujt në përgjithësi tregohen të gatshëm ta ndihmojnë vajzën. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./360grade.al

 
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]