×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
‘Po nuk bërë seks me mua, do i them burrit që e tradhton’. Ja si i bënte shantazh lezhjani gruas së martuar
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 02:32)

Një grua ka bërë kallëzim se është fyer e shantazhuar në telefon nga një person.

Burimet bëjnë me dije se 54-vjeçarja ka marrë telefonata të shpeshta ditët e fundit nga ky person i cili e ka kërcënuar se nëse nuk do të pranonte të bënte seks me të në makinë, do ti thoshte bashkëshortit të saj dhe familjes se ajo e tradhtonte burrin me komshiun.

Atij i ishte fiksuar keq gruaja në kokë, bëjnë me dije burimet nga Komisariati i Policisë Vau i Dejës.

Burri me inicialet A.R., vjeç 54, banon në fshatin Kakarriq, Lezhë, kurse gruaja në fshatin Pistull. Po punohet për kapjen e A.R.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]