×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
“Do pozoja nudo në “Giuseppe Meazza”, shqiptarja e çmendur pas Interit tërbon tifozët me fotot +18
nga shqiperiaime.al (11/11/2017 ora 02:42)

Blerina Shaho është një modele me origjinë shqiptare, e cila së fundmi i ka trazuar të gjithë me fotot nudo që realizon. Ajo është e çmendur pas skuadrës së Interit, dhe këtë e ka demonstruar në thuajse çdo foto provokuese që ka realizuar.

Por ajo që i ka bërë përshtypje të gjithëve është një deklaratë e modeles për çmendurinë që do bënte për skuadrën e zemrës.

Do pozoja “nudo”,në ambientet e stadiumit “Giuseppe Meazza”. – është shprehur ajo në një intervistë për “Panorama”.

“Pasioni për skuadrën italiane të Interit ka lindur pikërisht nga ngjyra blu në vitin 1996, që në moshën 8-vjeçare. Më pas, duke ndjekur sfidat e kësaj skuadre, më ka hyrë edhe më tepër në zemër duke u bërë një pjesë e pandashme e imja.

Së fundmi kam bërë edhe një tatuazh me stemën e kësaj skuadre. Gjëja më e çmendur që do të mendoja të bëja si tifoze e zjarrtë e kësaj skuadre, do ishte pa dyshim të pozoja “nudo”, por kësaj radhe në ambientet e stadiumit “Giuseppe Meazza” – ishte deklarata e tifozes, e cila padyshim do gëzonte të gjithë tifozët e tjerë të kësaj skuadre.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]