×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
S’E PRISTE/ “T’i vesh mos t’i vesh”, aktorja lë pa fjalë Rudina Magjistarin kur futet në studio (VIDEO)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 06:23)

Ajo është një ndër aktoret më të njohura shqiptare dhe ka interpretuar karaktere të ndryshme gjatë karrierës së saj.
Ndoshta më tepër e njihni në rolin e bashkëshortes së Elvis Pupës, në “M’Fal Për shprehjen”.

Egla Ceno ishte sot e ftuar në studion e “Rudina”.
Por ndryshe nga të tjerët aktorja ka zgjedhur të vijë zbathur duke i habitur te gjithë.

“Një aktore nuk mund të na surprizonte më bukur se kaq,”- tha moderatorja Rudina Magjistari e ngelur pa fjalë.

“Po vrisja mendjen të vishja një palë taka, por të kam parë gjithnjë në televizor dhe je “kilometrike” dhe thashë: Sado që të vesh taka prapë… dhe erdha zbathur,”- tha aktorja.

(F.M/Shipëriaime.info)

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]