×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
‘Bofsh rehat e mos i hiq brekushet’, porosia e tironcit ‘gajas’ Ramën, i tregon edhe një dobësi
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 07:57)

Pas sqarimit te radhes qe kryeministri beri mbreme mes faqes se tij ne FB se taksimi per puset e shtepive jane fjala kazani, pasi qeveria nuk do te vendose asnje takse te tille, kane plasur komentet nga ndjekesit e tij.

Ka nga ata qe ironizojne duke i thene te mos i vere taske ajrit, pa shqiptari pa buke do rrije dhe taksat do i paguaje. Nje tjeter i jep nje porosi shume speciale, qe e ka gajasur Ramen.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]