×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
14-vjeçari çudit botën, shikoni si rrotullon kokën 180 gradë (Video)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 07:53)

Për çdokënd do të dukej e pamundur, por për një 14-vjeçar pakistanez nuk ka asnjë lloj vështirësie.

Bëhet fjalë për Muhammad Sameer, nga Karachi përdor duart e tij për të kthyer në 180 gradë kokën e tij, duke parë pas kurrizit.

14-vjeçari po shpreson se elasticiteti që ai ka t’i mundësojë një karrierë në Hollywood.

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]