×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
32 vjeçari mbyt gjatë seksit bukuroshen që sapo e kishte takuar (Foto)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 03:55)

E takoi pasi të dy kishin dalë për të pirë gjithë natën nëpër klube, por seksi me një të huaj do të ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare.
Chloe Miazek u takua me Mark Bruce, 32 vjeç, në një stacion autobusi në orët e hershme të mëngjesit.

Por i panjohuri që sapo takoi e mbyti gjatë seksit, vetëm dy orë pasi ata u takuan.

32 vjeçari tha se mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik.

AI kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni.

Ai deklaroi në gjykatë se kishin pirë shumë dhe se ajo vdiq disa sekonda pasi e kapi për fyti ndërkohë që kryenin marrëdhënie seksuale në banesën e tij në qendër të qytetit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]