×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çahet argjinatura e Vjosës, shihni si u bllokua makina e policisë me efektivët brenda (Video)
nga I.M (02/12/2017 ora 09:14)

Tre punonjes policie kane rrezikuar jeten, teksa makina e tyre eshte perfshire nga rrjedha e ujit, pas carjes se argjinaturës së lumit Vjosë.

Policia ka njoftuar zyrtarisht per kete lajm, teksa ka bere me dije se në datën 02.12.2017, në orën 07:00, ujrat e lumit Vjosë kanë dalë nga shtrati, janë përhapur në tokat e fshatit Çerven dhe po përhapen në tokat e fshatit Ferras.

Sipas policise, ne segmentin “Kthesa e Qarrit”-“Ura e Mifolit”. Në këtë segment është bllokuar edhe një mjet i shërbimit të patrullës së përgjithshme me tre punonjës policie.

NJOFTIMI
Në datën 02.12.2017, në orën 07:00, ujrat e lumit Vjosë kanë dalë nga shtrati, janë përhapur në tokat e fshatit Çerven dhe po përhapen në tokat e fshatit Ferras. Si pasojë rruga e vjetër është e mbuluar me rreth një metër ujë në segmentin “Kthesa e Qarrit”-“Ura e Mifolit”. Në këtë segment është bllokuar edhe një mjet i shërbimit të patrullës së përgjithshme me tre punonjës policie. Po merren masa për nxjerrjen e mjetit dhe punonjësve të policisë me mjetet e FA

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]