×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua
nga F.Gjini (16/04/2018 ora 06:14)

Modelja Alesia Bami është ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it sa herë që del në publik.Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse.

Gjithashtu diçka tjetër që bie në sy janë dhe komentet e fansave në Instagram:

“Nuk mbytesh ti se të mbajnë tollumbacet mbrapa “, “Gjith ato b*th paske pse s’ jep ca për bamirësi” apo ” sa i vogël duket deti para b**** të tua”, dhe shumë të tjera.

 

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]