×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çudia! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 05:28)

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë një qift i moshuar dhë ish-miss i Shqipëris Nicol Spaho.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer ata më pytje, ku tema ishte edhe 8 Marsi.

Plaku 80-vjeçar ja uron grujes së ti 8 Marsin dhë më dashuri si të ishin kohen e rinis ai e puthë atë.

Videon mund ta shikoni nga minuta 13 deri 15.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]