×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
A do të dalë Rama sërish me brekushe? Përgjigjia “tullë” e kryeministrit: Jam…centimetra
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 09:51)

Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar sonte në “Studio e Hapur” veshjen e pazakontë që bën edhe në takime zyrtare.

Për pantallonat stil çitjane, Rama tha se i ka pasur gjithmonë ëndërr që t’i vishte dhe siguroi publikun se “nuk stonon në asnjë moment” me veshjen e tij.

Madje Rama tha se secili është i lirë të bëjë veshjen që dëshiron, e sipas tij kodi i tij i veshjes jo vetëm nuk bie ndesh me protokolle, por është i mirëmenduar.

A do të veshe Rama çitjane në takime zyrtare? “Nuk e di, e mendoj aty në moment!”, u përgjigj kryeministri duke lënë të hapur mundësinë që veshjen e tij të çuditshme me atlete dhe çitjane do të mund ta shohim edhe në takime të niveleve më të larta.

Po ashtu Rama zbuloi edhe një detaj, ai nuk është 2 metra i gjatë, por 1 metër e 88 centimetra.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]