×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Aksident i frikshëm në autostradë, makina rrotullohet në mes të rrugës (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 09:39)

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Autostradën Kavajë-Rrogozhinë, në afërsi të unazës së Kavajës.

Nga aksidenti 2 persona kanë mbetur të dëmtuar dhe janë çuar në spitalin e Kavajës. Drejtuesi i mjetit ka humb kontrollin dhe është rrutulluar disa herë në autostradë.

Po ashtu mjeti është përplasur dhe me bordurën anësore. Polici ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]