×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, plagosen rëndë dy persona (Video)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 07:22)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të Tiranës, në Shkozë. Sipas informacioneve të para nga terreni, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në afërsi të banesave sociale.

Nga përplasja ka të plagosur por ende nuk dihet gjendja e tyre. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një ambulancë. “BalkanWeb” sjell një video nga momentet e para pas aksidentit, ku shihet qytetarë të shumtë të mbledhur rreth vendit të ngjarjes.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]