×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Aktori shqiptar në zi, ndahet nga jeta personi i tij i dashur
nga shqiperiaime.al (14/11/2017 ora 03:06)

Aktorët e spektaklit “Portokalli” kthehen në persona të dashur për publikun me humorin e tyre.

Ndaj ngjarje të tilla na trishtojnë të gjithëve.

Aktori i ri, Olsi Bylyku, i cili luan rolin e Kimikatit, ka ndarë me fansat një lajm shumë të dhimbshëm. Ai ka humbur gjyshen e tij.

“Shpirti t’u prehtë në paqe gjyshja ime.Do më mungosh shumë. Pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipër dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh”-shkruan ai.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]