×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ardit Gjebrea na prek të gjithëve me foton pikëlluese që ka postuar
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 05:01)

Ardit Gjebra, ka postuar një fotografi të dhimbshme në profilin e tij në Instagram, ku shpreh keqardhjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët po luftojnë me mbijetesën prej disa vitesh.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë!” shkruan Arditi në foton më poshtë.

ardit-gjebrea-per-sirianet

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]