×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Armando Sadiku i dhuron spektakel Turqisë, shënon golin e dytë
nga shqiperiaime.al (13/11/2017 ora 07:20)

Shqipëria po bën surprizën në ndeshjen e sotme pasi është duke udhëhequr 2-0 kundër Turqisë në miqësoren e luajtur në Antalia.

Në minutën e 23-të të ndeshjes, Armando Sadiku shënoi golin e parë, ndërsa në minutën e 39' realizoi edhe golin e dytë.

Ndeshja vijon 0-2, ndërsa Shqipëria po luan me 10 lojtarë pasi Memushaj është ndëshkuar me karton të kuq.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]