×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Armela e BB9 trondit rrjetin me foton e fundit (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 03:47)

Kaq “hot” nuk e kishim parë kurrë!

Armela Hyseni, ish-banorja e Big Brother Albania 9 publikon në rrjete sociale një foto vërtet mjaft provokuese.

Ajo ka vendosur një palë syze të errëta dhe po qëndron në një pozicion mjaft sensual.

Kjo foto nuk ka kaluar pa rënë në sy nga ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët nuk i kanë kursyer komentet ndaj Armelës.

Ja për cilë foto bëhet fjalë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]