×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Baby Gee zbulon mashkullin që qëndron pas suksesit të saj: Shpirti im (FOTO)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 04:11)

Baby Gee është tashëm një nga këngëtaret, emri i të cilës lakohet nëpër media të shumta për shkak të famës së që ka marrë.

Mirëpo sot këngëtarja na ka prezantuar vetë me njeriun që i ka mundësuar suksesin që ka arritur.

Bëhet fjalë për babain e saj, i cili ka ditëlindjen dhe Baby Gee ka përfituar ta urojë në rrjetet sociale.

“Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që e vë të parin dhe e dua më së shumti. Arsyeja e lumturisë sime dhe suksesit,”- shkruan këngëtarja krahas një fotoje që ka publikuar.

Shumë shpejt këngëtarja do të publikojë këngën dhe klipin e saj të ri.

(F.M/Shipëriaime.info)

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]