×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Basha i përgjigjet Ramës: Përveç pa shkollë, je edhe pa…Meqë ike po të them…
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 10:32)

Kreu i opozitës Lulzim Basha teksa ka marrë fjalën pas kryeministrit Edi Rama, ka sulmuar deputetët e mazhorancës teksa i ka quajtur kukulla pa integrit.

Ky që për të fshehur lepurin në bark, atij që i thotë vetes kryeministërdhe deputetët e tij që qeshinin nga zori, për cfarë qeshnit? Për ata që u vranë në lushnje para dy ditësh? apo për atë plakun që u plagos nga breshëria, apo për atë që u plagos nga tritoli në Vlorë?
O kukulla pa integritet gjysma prej jush keni ardhur këtu se ju ka marrë për dore krimi, ju ka caktuar krimi. Ky këtu vjen e sulmon një orë opozitën dhe nuk thotë një fjalë për krimin, se është njësh me ata, e s’ka nevojë të tregoj foto i kemi pasur këtu e i kemi akoma këtu e dinë gjithë shqiptarët, për të dënuarit me drogë, prostitucion për vrasje që Rama i bëri deputet dhe i isolli në këtë sallë. E harruat Elvisin? Përvecse pa shkollë, je edhe pa…kurajo. meqë po ike se nuk ke kuraje te rrish ketu, po them se na duhet të gjejmë urgjentisht rrugën e dasljes nga kjo greminë ku e ka futur vendin raporti i Ramës me krimin.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]