×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Basha përplaset ashpër me gazetarin: "Kujt ia thua këtë ti more...?!"
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 10:00)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një lidhje direkte në emisionin “Opinion” duke folur për lidhjet e kryeministrit Rama me krimin është përplasur me gazetarin Nano.

Duke folur Basha është ndërprerë nga gazetari Nano i cili ka thënë që duhet ta lënë pas këtë lloj modeli politike. Por kësaj vërejtje Basha i është kthyer shumë ashpër duke ngritur zërin.

 Mustafa Nano: Unë dua të thëm që kjo që bëni ju sot është e njëjta gjë që bën edhe Rama për ju apo edhe Berisha, unë ju them që forconi institucionet dhe mos flisni nëpër emisione.

Lulzim Basha: Kujt ia thua këtë ti more?

Mustafa Nano: Janë 4 vrarë 4 veta në mes të Bulevardit

Lulzim Basha: Ore kujt ia thua ti këtë. Çohu dhe kërkoi falje të gjithë shqiptarëve se bërë thirrje që të bashkohen të gjitha qelbësirat kundër Berishës. Unë po flas për krimin ti më thua...

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]