×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Bën një sqarim për fansat e saj me gjoksin tejet te ekspozuar (Video)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 04:39)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka provokuar sërish sot me një video të postuar në Instagram.

Teksa bën një sqarim për të gjithë fansat e saj, se përse nuk u kthen përgjigje në “Snapchat”, Enca na zbulon edhe gjoksin e saj bombastik. 

“Kur me pyesin “pse sma ke hap snapin”. Kujdes : mund te gjeni shokun,te dashurin,babin,mamane ose profesorin tek lista e emrave”, shkruan Enca, duke u sqaruar kështu fansat të saj se fluksi i lartë i mesazheve të vazhdueshme në celularin e saj e bën të pamundur leximin dhe kthimin e përgjigjeve çdonjërit prej tyre.  

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]