×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Berisha kapet me Pjerin Ndreun në Kuvend: Familjen ta respektoj, por ti je…(Video)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 07:51)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkëmbyer replika nga vendi me deputetin e PS-së Pjerin Ndreu. Ndërsa i ka lavdëruar familjen, ish-kryeministri e akuzoi live deputetin se ishte edhe bandit edhe polic.

“Nuk kam asnjë vërejtje për familjen tënde, ajo mund të jetë nga më të shkëlqyerat, por ti je fatkeqësia e saj. Këtë nuk e heq fare unë. Unë nuk e ngatërroj familjen me Pjerinin. Si je ti, mos pyet si je ti…Të kam thënë je edhe bandit edhe polic, të dyja bashkë”,- u shpreh Berisha.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]