×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Berisha zbardh "misterin": Ja pse kruhet gjithë kohën që flet Rama
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 11:33)

Ish-kryeministri Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama?”. Sipas Berishës ka vetëm një shkak, është kokaina

“Lexoni të gjithë simptomat e kokainës. Ky ka zgjedhur të kalojë dramën shqiptare me vizat e kokainës”, tha ai.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]