×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Bes Kallaku i shkruan Metës: A ta bojm Ijen time Zonjë të Parë? (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 05:01)

Që nga 22 korriku 2017, Ilir Meta është presidenti i Republikës së Shqipërisë. Por ndryshe nga paraardhësit e tij, Presidenca e Metës nuk ka një Zonjë të parë.

Kjo për faktin se Monika Kryemadhi e ka refuzuar këtë post dhe ka mbajtur atë të kryetares së LSI-së dhe deputete e Kuvendit.

Pikërisht për këtë arsye, Bes Kallaku ka shkuar sot tek presidenti Meta dhe i ka kërkuar që të sjellë ai një zonjë të parë.

‘Z. Meta meqë është vendi vakant, a mund ta bojmë Ijen Zonjë të parë’, shkruan Kallaku në një foto ku ka dalë bashkë me presidentin pranë një shege në oborrin e Presidencës./360grade.al/

 

 
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]