×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Bisedat e turpshme me studenten: “Si ke qef të q*, egër?”, profesori shkodran bën ironinë në tavolinë me gruan (Foto)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 10:12)

Javë më parë, në rrjetet sociale u publikuan disa sms erotike ku pretendohej se profesori i Universitetit Bujqësor të Tiranës, Ilir Kaduku i kërkonte favore seksuale studentes së tij.

Mesazhet, bashkë me një foto erotike të profesorit qarkulluan gjithandej në portale e rrjete sociale, ndonëse vetë profesori i cilësoi si shpifje dhe montazhe.

Sakaq,Kaduku ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij ndërsa me tone ironizuese shkruan:

“Vazhdojne skandalet seksuale të maniakut të famshëm, Prof. Ilir Kaduku. Këtë rradhe kapet mat me bashkëshorten në një ambjent ilegal. Pritet arrrestimi i bujshëm dhe protesta të përgjakshme në mbrojtje të nderit të kombit!”

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]