×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Biznesmeni shqiptar flet për lidhjen e shumëpërfolur me këngëtaren serbe: Mesazh për prindërit e saj
nga ShqiperiaIme.info (10/11/2017 ora 10:30)

Ka kohë që flitet se biznesmeni shqiptar Qazim Osmani është në lidhje dashurie me këngëtaren serbe Teodora Dzeverovic.

Kjo së fundmi ishte pjesëmarrëse në një realit-shou në Serbi, ku edhe prindërit e saj e kuptuan se diçka kishte ndodhur ndërmjet vajzës dhe shqiptarit.

Teodora gjatë verës kishte kaluar 2 muaj në apartamentin e Qazimit në Porec të Kroacisë.

“Unë nuk i përcjellë ato realit-shoq, por dëgjoj nga shokët që m kanë përmendur.

Nuk di çfarë të them për këtë, që kjo të jetë më e lehtë për prindërit (e Teodoras)”, ka thënë Osmani për mediat serbe, përcjellë GazetaMetro.net “Ata duhet të pyesin vajzën e tyre, e jo mua përmes juve”, është shprehur Osmani.

“Unë njihem me Teodoran, kjo është e vërtetë. Kemi bashkëpunuar, jemi shoqëruar. I dëshiroj asaj të bëhet e popullarizuar me qenë se di të këndojë, dhe shpresoj që edhe ju t’a përkrahni”, theksoi ai. Kur pyetet për kohën që kanë kaluar së bashku në jahtin e tij, Qazimi nuk e mohon se këngëtarja serbe kishte qenë aty. Po çfarë kishte ndodhur nuk dëshiron të tregojë detajet.

“Vërtetë nuk e di kush çfarë po flet … Tani nuk mund të flas për këtë, lirisht veni pikë kësaj punë përgjithmonë”, ka deklaruar Osmani Kurse, i pyetur në mënyrë të drejtpërdrejtë, a kishte dicka më shumë se sa miqësi ndërmjet dyve? “Konsideroj se pyetje të tilla nuk janë të papërshtatshme. Kjo është e tëra nga unë”, ka ai. Biznemeni Qazim Osmani shumicën e bizneseve i ka të shtrira në Gjermani dhe Kroaci ndër emri i tij përflitet shpesh në media ballkanase për shkak të lidhjeve me femrat e shou-bizit në Serbi.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]