×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Blendi Fevziu bën jetë 'mbreti', befason duke na zbluar 'fundin e botës' (Foto)
nga B.Marku (13/03/2018 ora 04:48)

Gazetari dhe moderatori i njohur Blendi Fevziu vijon të publikojë fotografi nga pushimet e tij në Azinë e largët.

Drejtuesi i emisionit shumë të ndjekur “Opinion” ka mahnitur ndjekësit në rrjete sociale, teksa ka ndarë eksperiencën e tij destinacionin e largët, Bagan në shtetin Myanmar, shkruan ShkodraNews.

Fevziu sot ka publikuar një foto në Instagram me dixhiturën:

“Ne fund te botes… tek sheshi i fshatit”.

Sakaq të gjitha fotot që ka ndarë Fevziu nga ky udhëtim i tij i fundit janë vërtetë intriguese për kulturën tonë.

Më herët Fevziu ka vizituar Indinë. Me transmetimin e telenovelave indiane vitet e fundit në Shqipëri është rritur dëshira e njerëzve për të vizituar këtë kulturë të largët. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]