×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Blogerja kritikon meshkujt shqiptarë: Mos na pyesin më a na pëlqeu seksi. “Hidhet” Preç Zogaj: Ka femra që…
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 08:40)

Ka qenë e nxehtë tema e mbrëmshme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut. Mashkulli nuk duhet të pyesë të dashurën e tij pas seksit se a të pëlqeu. I këtij mendimi ishte blogerja Zhaklin Lekatari.

“Nuk ke nevojë të më pyesësh se a të pëlqeu seksi. Nuk ka nevojë të bësh seks për të kuptuar paaftësinë e meshkujve në shtrat. Një njeri i pasigurt me veten nuk ka asnjë mundësi që të jetë i sigurt në marrëdhënien me tjetrin, as në shtrat”, tha Lekatari.

Por për të ftuarin tjetër në panel, Preç Zogajn, raporti seksual i meshkujve me femrat nuk është aq problematik sa Zhaklina e ka paraqitur në blogun e saj, pasi shumë vajza të huaja kanë qenë lidhur me djem shqiptarë.

Sipas Zogajt, marrëdhënia mes një mashkulli dhe një femre ngjan me një tango dyshe, pasi nëse një gjymtyrë ka një problem, duhet t’a ndihmojë edhe gjymtyra tjetër. Madje ai mendon se nëse meshkujt janë në të tillë formë, siç thotë Zhaklina, faj kanë edhe femrat pse janë kështu.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]