×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
De Biazi nuk e harron Shqipërinë, ka një urim të veçantë për Ditën e Flamurit
nga ShqiperiaIme.info (28/11/2017 ora 05:09)

Gianni De Biasi është një shqiptar i vërtetë dhe nuk mund ta harrojë kurrë këtë vend.

Italiani me pasaportë shqiptare ka uruar pavarësinë e Shqipërisë duke shkruar në ‘Facebook’: “Urime Shqipëri, 105 vjet shtet. Sot është dita e krenarisë sonë. Gëzuar ditën e pavarësisë”.

Ish-trajneri Shqipërisë po kalon momente të vështira pasi ditën e djeshme u shkarkua nga posti i trajnerit tek ekipi spanjolli i Deportivo Alavesit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]