×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Del në xhamin e makines nudo, jep shfaqe për shoferet e tjerë por perplas koken dhe vdes (Video)
nga I.M (12/10/2017 ora 01:54)

Një grua Ruse 35 vjece me emrin Natalia Borisovna Borodina ka gjetur vdekjen teksa ka qene me pushime në Republiken Domenikane. Video është shperndare live në internet.

Ajo gjeti vdekjen e menjehërshme pasi goditi shtyllën e një drite në rrugë teksa e kishte gjysmën e trupit jashtë dhe po jepte shfaqe teresisht e zhveshur.

Videoja e regjistruar nga miku i saj ukrainas, i quajtur si Ivanna Boirachuk, 32 vjeç, ai ndalet menjëherë pasi ka një ulërimë të mbytur nga gruaja. /shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]