×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Digjet ura në mes të Tiranës, askush nuk kujtohet të shkojë e ta fikë (VIDEO)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 11:27)

Një zjarr ka rënë në mes të Tiranës. Flakët kanë dalë nga poshtë urës së vogël tek lumi Lana, përballë urës së ‘Tabakëve’.

Ura është me dru dhe zjarri që askush nuk është kujtuar për ta fikur, rrezikon ta djegë të gjithën.

I habitshëm është fakti që në urë kalon edhe një punonjës policie, i cili nuk e shikon zjarrin dhe tymin që del, por bën një foto./syri.net/

Për më shumë shikoni videon:

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]