×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
'Doja të martohesha me një shqiptare por...' Cana rrëfen historinë e dashurisë me italianen bukuroshe
nga ShqiperiaIme.info (11/10/2017 ora 08:32)

Ish – kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka qenë sot i ftuar në emisionin “Wake Up”. Ndër të tjera ai ka folur edhe për lidhjen me bashkëshorten e tij italiane Monikën. Cana ka rrëfyer se në fillimit e tyre ai as që e kishte menduar se lidhja do të zgjaste, pasi futbollisti i kishte thënë asaj se do martohej me një shqiptare.

Pas disa vitesh bashkëjetesë, dhe insistimit të Monikës për ti lënë gjërat të rrjedhin vetë, ata sot janë të martuar dhe kanë edhe një djalë.

Cana ishte tejet i rezervuar për të dhënë informacione rreth jetës private, megjithatë pas disa përpjekjeve të drejtuesve të emisionit të mëngjesit për të treguar ku e kishin dhënë puthjen e parë, gjithçka mund të thoshtë ishte ‘në një vend romantik’.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]