×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
E dashura e deputetit shqiptar i lë brekët në shtëpi, kur shkon në emision live shokohet
nga I.M (14/11/2017 ora 09:05)

E njohim te gjithe se te dashuren e deputetit shqiptar, i cili u nda nga gruaja per te qene me bjonden seksi. Emrin e tij ajo tha se nuk do ta nxirrte kurre nga goja e saj.

Se fundmi, Iva Aliko ka qenë e ftuar në një emision në Kosovë, “Kojshia Show”, dhe në këtë dalje ajo kishte zgjedhur një veshje shumë provokuese. Gjatë intervistës gazetari e pyet nëse kishte veshur të brendshme apo jo, dhe Iva i përgjigjet negativisht.

“Kishim bërë plan me stafin të të blejmë një palë të brendshme dhe t’i kemi blerë”, i tha Sadri Imeri Ivës dhe nxorri nga xhepi i xhaketës një palë të brendshme. Iva në fillim u befasua por më pas e mori me sportivitet batutën e tij.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]