×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
E dashura e këngëtarit i komenton ish-gruas së tij, por “plas keq”: Ti s’ke respekt
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 11:49)

Para pak kohësh, gjatë një interviste për mediat, Blero Muharremi ka rrëfyer se raporti mes të dashurës së tij dhe ish-bashkëshortes është shumë i mirë, e se madje ato pijnë edhe kafe me njëra-tjtrën.

Por duket se kjo është thuajse e pabesueshme nga fansat, e në rastin konkret, për fansat e Teuta Krasniqit.

Në një foto të publikuar në Instagram nga aktorja Krasniqi, ish-bashkëshortja e Bleros, ajo kishte nxjerr dy vajzat e saj, Tarën e cila është vajza e Bleros dhe Kaian që është vajza e partnerit të saj të tanishëm.

Por një koment nga Afrona Dika, e dashura e Bleors, ka ngjallur një reagim të ashpër të disa fansave. Afrona kishte komentuar me disa ikona zemrash, por kjo është dukur si një veprim i shtirur nga disa fansa të cilët i kanë shkruar që mos të bëj engjëllin pasi ajo nuk ka respekt as për ish-gruan e këngëtarit as për vajzën e tij, përderisa publikon foto intime me të.

Por deri tani nuk ka pasur asnjë reagim as nga Afrona por as nga Teuta, duke i anashkaluar këto komente.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]