×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
2 dite më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
E pabesueshme/ Qeni i vë zjarrin shtëpisë (Video)
nga L.Hasani (07/02/2018 ora 04:19)

E besoni dot që nje qen ti vendosë zjarrin shtëpisë? Pamjet filmike dëshmojnë qartë sesi një qen, aksidentalisht i vë flakën shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur në SHBA, ku një nga qentë e familjes kishte ndezur një sobë me gaz, ndërsa po përpiqej të kapte petullat që ishin lënë mbi sobë.

Teksa po përpiqej të arrinte ushqimin, qeni shtypi butonin e sobës me gaz. Departamenti tha se shtëpia kishte një sistem alarmi të monitoruar, që do të thotë se ekipet e zjarrit ishin në gjendje të thirreshin, duke parandaluar djegien e shtëpisë.

Departamenti i zjarrit i Southwick në Massachusetts, SHBA, bëri publike pamjet nga sistemi i vëzhgimit të shtëpisë, si një paralajmërim për publikun që të jenë më të kujdesshëm.

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]