×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
E papritur: Top Channel humbet 'luftën' për Big Brother VIP, e merr ky televizion i rëndësishëm (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (03/12/2017 ora 03:36)

Pas mbarimit të "Big Brother 9", dolën lajmet se nuk do të kishte një "Big Brother 10" sezonin tjetër, por u përfol se Top Channel mund të sjellë formatin "Big Brother VIP", megjithatë një televizion tjetër duket se është treguar më i shkathët për ta sjellë këtë format në Shqipëri.

Ka qenë një postim i producentes së shumë programeve në Vizion Plus, Holta Kolanecit që ka hedhur dyshimet se "Big Brother VIP" mund të nisë së shpejti në Vizion Plus.

Ajo ka udhëtuar drejt Italisë për të ndjekur finalen e "Grande Fratello VIP", ndërsa stilisti Ardi Asllani ka ripostuar foton e saj duke shkruar: "Ike për të na sjellë diçka?".

Tani na mbetet të presim për të parë nëse Vizion Plus do marrë ekskluzivitetin e këtij formati.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]