×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
E rëndë/ Aksidenti i merr jetën talentit shqiptar, familjarët japin lajmin e hidhur
nga ShqiperiaIme.info (12/11/2017 ora 02:26)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku talenti 11 vjeçar i futbollit Adriatik Krasniqi, shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në një aksident.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, të cilat kanë komunikuar ndarjen nga jeta të vogëlushit. 11 vjeçari nuk ka mundur t’ju shpëtojë plagëve të rënda dhe për pasojë ka humbur jetën, duke ndërperë në mes ëndrrën e madhe për tu bërë futollist.

Krasniqi ishte pjesë e shkollës së futbollit Koci në Gllogjan dhe njihej nga të gjithë për aftësitë e tij. Stafi i Newsport.al ngushëllon familjen për ngjarjen e rëndë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]