×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
E thotë më në fund Rama: Si u ndjeva kur mora vesh se patentat e Tahirit ishin…
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 10:23)

Kryeministri Edi Rama duke folur per here te pare sot per patentat e Saimir Tahirit qe u gjeten ne makinen e biznesmenit tiranas ne Elbasan me 863 mije euro tha edhe se si u ndie kur e mori vesh.

“Kisha ndjesine e nje konfuzioni te madh, kjo mund te jete shume e rende por mund te mos jete asgje. Por nuk jam une qe e them kete. Kush shkel ligjin duhet te perballet me ata qe jane aty per te bere ligjin. Edhe nese eshte e vertete ajo qe une do doja te ishte ndryshe, eshte me e rendesishme e verteta se ajo qe une deshiroj”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]