×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Elvana shfaqet si një franceze e vërtetë në setin e ri! (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 06:51)

Këngëtarja Elvana Gjata duket se pas një vere të mbushur me koncerte e udhëtime, dhe suksesit ndërkombëtar të “Forever is over” me David Guetta, ka filluar punën për një tjetër projekt. Këngëtarja i ka treguar ndjekësve përmes një postimi se po punon për një klip të ri.

Ndërkohë që fansat e saj janë në pritje, sot kanë patur mundësinë të shohin Elvanën përmes një seti të ri fotosh bardh e zi të realizuar në bregdet, në Bretagne të Francës. Modeli i flokëve dhe bereta në kokë e tregojnë këngëtaren si një franceze të vërtetë! Pas muzikës, moda është pasioni i dytë i këngëtares së njohur shqiptare! Ajo ndodhet prej disa kohësh në Los Angeles, duke punuar fort për të arritur famën ndërkombëtare. Fotot e reja të Elvanës i gjeni në galerinë tonë.
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]