×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Eranda Libohova rrëfen orët e tmerrit: Uji paska qenë më keq se...
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 10:37)

Këngëtarja Eranda Libohova ka qenë një nga të prekurat nga përmbytjet ku së bashku me kolegët e saj Kejsi Tola dhe Kastriot Tusha mbeten të bllokuar me makinë në Fushë-Krujë, për t’u shpëtuar nga forcat e FNSH-së.

Eranda ka publikuar një postim në rrjete sociale ku tregon se është shëndoshë e mirë, ajo si dhe koleget e saj.

“Si fillim jam shendoshe e mire..Ishim nisur drejt Prishtines per te marre avionin e linjes Prishtine -Zyrih. 12 vjet pa fluturuar vendosa te sfidoj friken...u tremba nga ajri, por uji paskesh qene më keq .Falenderoj FNSH(forcat e nderhyrjes se shpejte) qe me shpetuan jeten mua e kolegeve te mij artiste Kastriot Tusha Kejsi Tola,e Zeqir Sulkuqi ..kjo eshte foto me nje nga efektivet e FNSH-se Genti Hyka mbas operacionit te shpetimit ne Fushe –Kruje,”-përfundon Eranda në rrjete sociale

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]