×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Erion Brace i pikëlluar, cfarë i ka ndodhur deputetit socialist (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 08:39)

Deputeti socialist Erion Brace ka perjetuar nje dhimbje te madhe mbremjen e 13 nentorit.

Si shume shqiptare te tjere, ai eshte nje nder tifozet e Italise e cila mbeti jashte Boterorit.

Me dy foto të Buffon, ai e përshkruan “dhimbjen” e tij për skuadrën e zemrës dhe ‘shpërthen ‘ duke thënë se ajo ngjarje është kriza e futbollit italian.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]