×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
FNSH shpëton jetën e Eranda Libohovës dhe Kastriot Tushës
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 09:49)

Përmbytjet masive që përfshinë vendin kanë prekur shumë edhe Fushë-Krujën. Mësohet se janë evakuuar dhjetëra familje, por ende shumë njerëz kanë mbetur në çatitë e shtëpive.

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërhyrë me helikopter në Derven ndërkohë që Albeu.com mëson se ditën e sotme në orën katër të mëngjesit, ata kanë arritur të shpëtojnë edhe këngëtarët e njohur shqiptarë Eranda Libohova, Kejsi Tola dhe tenorin e mirënjohur Kastriot Tusha.

Makina e Eranda Libohovës është zhytyr thellë në ujë duke rrezikuar edhe jetën e këngëtarëve të cilët fatmirësisht kanë marrë ndihmën e nevojshme.

Ju i gjeni edhe me imazhe në galerinë më lart të sjellë nga Albeu.com.

Ndërkohë situata në të gjithë vendin vazhdon të jetë shumë problematike

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]