×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Fotografi: “Dikur më luteshin t’u bëja foto me Ramën, sot e shajnë prej tepsisë”
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 03:51)

Marrëdhëniet mes PS-së e LSI-së janë më të tensionuara se kurrë, pasi LSI-ja ka marrë pozicionin e opozitës në vend dhe sulmon vazhdimisht qeverinë e cila ka vetëm pak muaj në pushtet. 

Këtë “armiqësi” e ka shprehur nëpërmjet një postimi edhe fotografi i parlamentit Agim Rama. 

Me anë të një statusi në Facebook, fotografi shkruan se dikur politikanët (duke iu referuar Kryemadhit) i luteshin për foto me Ramën, ndërsa sot e sulmojnë se mbajti tepsinë me vete.

"Si është kjo puna jonë, dje me luteshin aman një foto me Ramën, sot qenka i keq se e mbajti gjithë tepsinë për vete..po ja dha populli o njerez...aty ishit edhe ju.”- shkruan Agim Rama në Facebook. /albeu.com/

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]