×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 06:30)

Largimi i moderatores Marina Vjollca nga Top Channel dhe transferimi i saj në Tv Klan është një nga lajmet më të bujshme të muajit të fundit.

 Më herët mësuam se përveçse do të ishte pjesë e ekranit të Tv Klan, u bë me dije se moderatorja simpatike do të risillte për të drejtuar një program të vjetër të këtij televizioni. Bëhet fjalë për programin ‘C’est la vie’, i cili do të nisë më 22 tetor dhe do të shoqërojë publikun shqiptar për 11 javë.

Në çdo natë të spektaklit do të ketë nga një fitues, të cilin do e zgjedhë juria, e përbërë nga 4 anëtarë. Çiftet që do të garojnë do të jenë nga një profesionist i këngës dhe nga një person tjetër i njohur, por që nuk ka asnjë lidhje me muzikën.

Sipas Blitz.al personazhet e njohur që do të marrin pjesë do të jenë: Jonida Vokshi, Ylli Limani, Jonida Spahiu, Erisa Xhixho, Ervin Bejleri, Big Mama etj. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]